Vánoční jarmark s besídkou

24.11.2012 14:00

V sobotu 24.11. proběhl od 14 hodin předvánoční jarmark spojený s vystoupením a tvořivou dílničkou pro děti.

Naše pozvání na prodej svých výrobků přijala se svou originální keramikou paní Kateřina Petresová - Vachová z Doubravice nad Svitavou a firma Denisa-design z Lipovce, která představila svoje originální ručně malovaná trička, polštáře, kabelky, pletenou módu a další doplňky. Krásné pedigové košíky zde byly k zakoupení z dílny paní Blanky Ondrové z Lysic.

Náše práce a práce našich dětí předvedla výstava především perníkových a zelených adventních věnců se svíčkami, perníkové chaloupky, závěsné perníkové koule, vláčky a spousta dalších nejen vánočníh výrobků.

K zakoupení byl rovněž tradičně pravý lesní včelí med a medovina od našeho místního včelaře pana Němce.

Děti si pod vedením Jany Pernicové pro všechny návštěvníky připravily krásné vystoupení zakončené zpívanými koledami za doprovodu prskajících prskavek.

O ozvučení besídky se opět postaral Martin Štěpánek a hudební doprovod dětem zahrála paní Šárka Seďová - velmi jim děkujeme. Moderování se zdatně ujal Dominik Pernica.

Snažily jsme se pro návštěvníky připravit a zajistit co možná nejrozmanitější nabídku vánočních dárků pro ulehčení předvánočního shonu a zajímavý program pro děti. Snad se nám to podařilo ku spokojenosti všech, kteří nás nezklamali, a náš jarmark navštívili. Na vás ostatní se budeme těšit zase někdy příště.

Akce byla pořádána za podpory Jihomoravského kraje.

Logo