Velký dětský karneval

09.03.2014 15:00

"Otevřeme rádi dveře všem, co mají zájem,

kdopak za vším vždycky stojí - přece naše HM!

Každý dneska ví, že se pobaví,

od dětiček po důchodce v našem sdružení!"

 

Takovým popěvkem vítaly Hornolhotské maminky na karnevale všechny návštěvníky.

Při vstupu děti dostaly větrník (ručně vyrobený z plastových lahví), který využily hned při úvodní pohádce a soutěžích se Šárkou. Po celou dobu se dobře bavily díky novinovým a balónkovým soutěžím a zazpívaly a zatančily si u pohádkových písniček s Adélou. Moc se povedla také převlékací soutěž pro rodinné týmy, kdy děti oblékaly svoje rodiče a ti se potom všem předvedly na přehlídkovém molu. Všechny krásně přestrojené masky dostaly na závěr sladkou odměnu - roládu ve tvaru stonožek - pána i paní stonožkové, od paní Lenky Feikové z Rájce - Jestřebí. Všem moc chutnala.

Celým programem nás provázely také hodnotné ceny především od hlavního sponzora naší akce - Westernového městečka Šiklův mlýn. A tak se celé rodiny, na které se usmálo štěstí, mohou v době letních prázdnin potěšit výletem za dobrodružstvím westernového městečka nebo strašidelného zámku Draxmoor.

Dalšími sponzory akce s hodnotnými dárky byli Zábavní park Bongo Brno, hračkářství Wiki Blansko, pan Jiří Pospíšil z Boskovic a Město Blansko.

Součástí karnevalu bylo i plyšákobraní, které mělo přispět k námi pořádané charitativní sbírce pro trojčata Kosmákovy z Brna. Děti se na připravené plyšáky vrhly a vybrali si snad skutečně všechny - rodiče potom přispěli dobrovolnou částkou do naší charitativní kasičky, do které mohly přispět také hned při vstupu. V kasičce se nám během měsíce února a po plyšákobraní sešlo krásných 6 200,- Kč. Díky krásným sponzorským darům a příspěvkům od zúčastněných z dobrovolného vstupného jsme částku doplnili na rovných 10 000,- Kč. Tyto peníze za nás rodině Kosmákových do Brna předala naše kamarádka Alenka Suchánková. Velice všem za příspěvky a za podporu děkujeme! Průběh celé sbírky najdete ve zvláštní záložce Charitativní sbírka.

 

Videožurnál z našeho karnevalu si můžete prohlédnout zde.