Kalendář akcí

Velikonoční jarmark

29.03.2018 13:30

Tradiční velikonoční jarmark na zelený čtvrtek 28. března na návsi proběhl za pěkného počasí a krásné perníkové barevně zdobené velikonoční tvary, travňáčci, vařečky, malovaná vajíčka, břízové věnečky a další výrobky šly rychle na odbyt. Děkujeme všem příznivcům za podporu!

Relaxační den pro ženy

24.03.2018 09:00

V sobotu 24. března jsme si opět užily relaxační den pro ženy s podtextem "Řekněte ANO životu". Dopolední intenzivní cvičení završené meditací, znázorněnou kresbou a poté prezentací jedotlivých představ pokračovalo velmi chutným lehkým obědem. V odpoledním bloku po intenzivní masáži nohou masážními ježky a dalšími pomůckami následovalo protažení meridián a uvolnění páteře na rolleru. Ve dvojicích jsme si jemnou masáží rozproudily dráhy kolem páteře a celé odpoledne zakončily závěrečnou meditací a propojením ženské a mužské energie v těle. Za neuvěřitelně intenzivní prožitek velmi děkujeme lektorce Dance Kalvodové.

Tvoření pro děti s Míšou a Ivou

23.03.2018 17:00

V pátečním tvoření 23. března před velikonocemi si děti vyzkoušely vyválet, upéct a ozdobit velikonoční perníky. Sešlo se jich skutečně hodně a práce s těstem je velmi bavila a taky se jim dobře dařila. Každý si domů odnesl tácek s voňavými perníčky.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>