Kalendář akcí

Rozsvěcování vánočního stromku a příchod Mikuláše

01.12.2018 17:00

První letošní zasněžené probuzení nás čekalo v sobotu 1. prosince. Krásně tak sníh dotvořil atmosféru prvního adventního víkendu, kdy jsme rozsvtili vánoční strom a přivítali Mikuláše společně s OA HL za podpory Města Blanska. Děti plnily nejen tradiční čertovské úkoly, ale tentokrát si vyzkoušely i andělský dech. Spojení s Mikulášem bylo chvilku velmi napínavé, ale nakonec se podařilo a dočkali jsme se. Přijel se svojí družinou - čertem a andělem na zdobeném voze taženém koňmi a byl to zase krásný zážitek nejen pro děti. Děti byly skvěle připravené a básničky a písničky ze sebe jen hrnuly. Mikuláš měl skutečně radost, ani čert tentokrát moc nereptal. Anděl rozdával šikovným dětem balíčky a všichni byli moc spokojení. Na zahřátí byla samozřejmě pro děti připraven čaj a pro jejich rodiče svařáček. S Mikulášem a jeho družinou se těšíme příští rok opět na viděnou!

Tvoření pro děti - pečení perníčků

23.11.2018 17:00

V pátek 23. listopadu si také děti mohly vyzkoušet vyválet těsto, vykrájet tvary, úpéct a ozdobit svoje vlastní perníčky. Pravidelní účastníci těchto tvoření si už věděli rady, takže se jim perníčky pěkně povedly. Domů si tak každý odnesl svoje vypečené výtvory.

Workshop - perníky

16.11.2018 16:00

Tradiční pečení voňavých vánočních perníčků proběhlo ve čtvrtek 15.11., aby byly připraveny na páteční odpoledne ke zdobení a balení. Radost z nich budou mít děti i dospělí na vánočním jarmarku, pořádaném při rozsvěcování vánočního stromu a příchodu Mikuláše v sobotu 1. prosince.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>