Kalendář akcí

Karneval s charitativní sbírkou

18.02.2018 15:00

V krásně zasněženém nedělním odpoledni 18. února jsme se opět po roce potkali na dětském karnevale s charitativní sbírkou - tentokárt pro Matěje Davida z Boskovic. Od začátku měsíce února byla v našem centru připravena charitativní kasička, aby do ní mohli přispívat všichni, kdo navštěvují naše aktivity. Pro děti jsme připravili výherní štěstíčko a většina z nich si domů odnesla nějakou malou drobnost, případně i větší dárek od našich sponzorů. Po několika zajímavých soutěžích a promenádě masek jsme opět připravili dětem oblíbené plyšáky, za které také rodiče přispěli do charitativní kasičky. Celý výtěžek z dobrovolného vstupného, štěstíčka i plyšákobraní dal dohromady pro Matěje krásných 8 500,- Kč. Jelikož se Matěj s maminkou osobně našeho karnevalu zúčastnil, bylo nám ctí mu celý vybraný obnos předat. Jeho radost byla skutenčně veliká a maminka s dojetím děkovala všem přítomným dobrým lidem. Celý karneval nám příjemně doprovodili Matějovi oblíbení Kaštánci - nyní Rockfór. Každá maska na závěr dostala zákusek z cukrárny Severka. Velmi všem děkujeme!

Sponzory štěstíčka byli:

Vida science centrum Brno, JumpPark Brno, Bowling Blansko, Skalní mlýn, Pizzerie Piccolo, ČAD Blansko, Služby Blansko, TOP Autosalon Blansko, hráčkářství Wiki Blansko.

Tvoření pro děti s Míšou

26.01.2018 17:00

V pátek 26. ledna si děti vytvořily zimní dekoraci. Nejprve musely vyrobit pomocí gázy a sádry vázu, připomínající skořápku vejce, do které potom zasadily zimní dekoraci. Na jaře si mohou do vyrobené vázy připravit například barvená vajíčka a poslouží jim tak pro další roční období.

Tři králové

07.01.2018 09:00

V neděli 7. ledna jsme se opět vydali s tříkrálovou družinou po naší obci a do zapečetěných kasiček vybrali obnos pro Oblastní charitu Blansko.

Po přepočítání obou kasiček nám charita sdělila, že se v naší obci vybralo krásných 13 592 Kč.

Všem dárcům děkujeme nejen za finanční příspěvky, ale i za drobné sladkosti pro děti.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>