Kalendář akcí

BambiFest

18.05.2018 15:00

Letošní ročník blanenského BambiFestu jsme obohatili hned dvěma vystoupeními našich šikovných dětí na hlavním pódiu v pátek 18. května. Krásně nacvičenou sestavu předvedl kroužek Street Dance pod vedením Kristýny Olbertové. Následovala ukázka zábavného cvičení pro děti Narovnej se! pod vedením lektorky Daniely Kalvodové. Tyto ukázky byly zároveň pozvánkou pro ostatní děti do našich řad.

Během soboty jsme měli pro děti připraven stánek s mnohými aktivitami - děti si vyráběly sliz, dárkovou krabičku a další skládané tvary z barevných papírů, mohly si vyzkoušet svoji rovnováhu, trefu míčkem do čertovské krabice nebo skok přes švihadlo. Stánek byl až do odpoledních hodin nepřetržitě obsazen. Rádi jsme všem vyšli vstříc a přispěli tak k prezentaci neziskových organizací města.

Den matek a rodin

12.05.2018 15:00

V sobotu 12. května jsme oslavili Den matek a rodin setkáním všech generací. Děti předvedly nádherný program - pod vedením učitelek pěveckého a hudebního oddělení blanenské ZUŠ zahrálo a zazpívalo více jak 20 dětí krásnou pohádku Tajemství staré bambitky s nejen původními, ale i doplněnými vlastními písněmi složenými Šárkou Seďovou a Janou Pernicovou pod režijním vedením Kateřiny Šujanové. Právem všichni sklidili obrovský potlesk! Další vystoupení patřilo opět našemu kroužku Street dance s Kristýnou a ani oni nezklamali - všech 12 věkově rozdílných dětí skvěle předvedlo nacvičenou sestavu. Závěrem všechny přítomné ženy dostaly tradičně malou pozornost - jarní zápich do květináče. Všem děkujeme!

Tovření pro děti s Míšou

20.04.2018 17:00

V pátečním tvoření 20. dubna si děti jako předzvěst přicházející čarodějné noci vyrobily krásnou čarodějnici.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>